Navigace: LMK JUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí > Kroužky v UO a ČT

Kroužky v UO a ČT

LMK JUNIOR KLUB spolupracuje při výchově mladých modelářů s DDM DUHA v Ústí nad Orlicí a s DDM Kamarád v České Třebové, kde naši pedagogové volného času vedou modelářské kroužky. Stačí kliknout na odkaz a můžete se podívat na jejich webové stránky a tam se případně přihlásit do kroužku leteckých modelářů.

 

           Kroužek leteckých modelářů

      v Ústí nad orlicí na DDM DUHA

 

Tady je jeden kroužek pro začínající a druhý pro pokročilé a oba kroužky jsou souběžně a to v sobotu od 8.30 do 11.30 hodin a je pro děti od 1. třídy. Náplní kroužku je i stavba draků, jednoduchých létajících modelů letadel všeho druhu až po modely soutěžní všech volných kategorií: kat. V – vystřelovadla, H – házedla, P30 – jsou modely poháněné gumovým svazkem a vrtulí, A3 je malý větroň, kategorie F1H je už středně velký větroň, kde rozpětí křídel je přibližně 1,5 metru a kategorie F1A – největší soutěžní model volného větroně. Potom je možné také stavět modely řízené rádiem a to třeba kategorii RCHS, to je RC větroň do rozpětí křídel 1,5 metru a velký větroň kat. RCVS, který má rozpětí křídel až 3metry a mnoho dalšího. Pokud máte zájem o kroužek tak se můžete podívat na to co v kroužku děláme, případně si domluvit schůzku a přijít se osobně podívat  na kroužek se zájemcem.

 

           Kroužek leteckých modelářů

  v České Třebové na DDM KAMARÁD

 

Kde kroužky pracují ve všední den a protože jsou tady také kroužky dva tak je možné si vybrat a to buď kroužek v pondělí, nebo ve čtvrtek a oba kroužky začínají vždy od 15.45 a končí 18.45 hodin a jeho náplň je totožná s kroužkem v Ústí nad orlicí. Pokud máte zájem o kroužek tak se můžete podívat, co v kroužku děláme, případně si domluvit schůzku a přijít se osobně podívat na kroužek se zájemcem. 

 

 
© www.lmk-juniorklub-uo.cz - vytvořte si také své webové stránky